• 9 maja 2019

18.21 z USA

18.21 z USA

18.21 z USA 960 720 HOVEL Barber Shop - Strzyżenie brody fryzjer męski, piercing, gabinet kosmetyczny Kalisz

Do naszej ofert trafiły produkty wybrane przez nas prosto ze Stanów. To nowy fantastyczny balsam do brody oraz wyjątkowe perfumy.
Fabryka 18.21 Man Made należy do trzech Dżentelmenów z USA połączonych pasją tworzenia produktów, które każdy mężczyzna posiadałby z przyjemnością. Zainspirowali się duchem tworzenia oryginalnych mieszanek w okresie prohibicji i zaczęli sporządzać własne mikstury, tyle, że kosmetyczne.
Nazwa marki 18.21 Man Made to hołd dla 18. poprawki, która zapoczątkowała prohibicję, a następnie została uchylona przez 21. poprawkę. Produkty mają wyjątkowy zapach i opakowanie.

Niepowtarzalny balsam dzięki mieszance najwyższej jakości organicznych olejów: arganowego, kokosowego i jojoba, połączonych z masłem shea i woskiem pszczelim zapewni brodzie i wąsom gęstość, długotrwałe nawilżenie, regenerację, super utrwalenie i zdrowy połysk.
Składniki te działają również nawilżająco oraz łagodząco na skórę twarzy.

Idealny dla każdego rodzaju brody, wąsów oraz skóry. Ma prawdziwie męski, przyjemny zapach pikantnej wanilii, tytoniu fajkowego, burbonu.

18.21 Man Made Sweet Tobacco Spirits – perfumy o zapachu słodkiego tytoniu 100ml

Prawdziwie Męski zapach obecny w balsamie a jego apogeum wybucha w perfumach, to inspirowany słodkim tytoniem fajkowym i oszałamiającym duchem eleganckich salonów z epoki prohibicji. Pierwsze wrażenie zapachowe wprowadza nuty owoców cytrusowych, pikantnego szafranu i suszonych owoców, które będą łagodnieć podczas ulatniania, odsłaniając nuty miodu manuka, ciemnej wanilii i fasoli tonka. Zapach ewoluuje w kierunku słodkiego tytoniu, egotycznych lasów i pudrowego piżma, które dopełniają bazę.

Zapraszamy do HØVEL BARBER SHOP.

    Join our Newsletter

    We'll send you newsletters with news, tips & tricks. No spams here.

      Contact Us

      We'll send you newsletters with news, tips & tricks. No spams here.